Wszystko o biurze rachunkowym Liczydło

Zajmujemy się księgowością już od 2000 roku. Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi księgowe i zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa gospodarczego oraz rachunkowo-finansowego dla firm polskich i zagranicznych. Wyręczamy podmioty gospodarcze w prowadzeniu księgowości firmy. Zatrudniamy doświadczonych księgowych, których wysokie umiejętności gwarantują klientom prawidłowe i bezpieczne rozliczenia z właściwymi organami i urzędami. Zapewniają także pewność i bezpieczeństwo, nie narażając przedsiębiorstw na niepotrzebne ryzyko oraz straty czasu i pieniędzy. Możemy załatwić za Państwa sprawy związane z obsługą ZUS i ewidencją VAT oraz inne formalności księgowe.

W czym się specjalizujemy?

Naszą specjalnością są szeroko rozumiane usługi rachunkowe. Biuro Liczydło pracuje dla firm z Warszawy i okolic, zapewniając im pełną obsługę księgową i obsługę kadrowo-płacową.
Wśród naszych Klientów są duże korporacje i małe jednoosobowe firmy. W każdym przypadku dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i możliwości klienta. Obsługujemy firmy usługowe, produkcyjne, handlowe, a także fundacje. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem i rzetelnością. Na nowych Klientów czekają u nas atrakcyjne promocje!

Usługi w naszym biurze rachunkowym wyceniane są indywidualnie. Na cenę składa się za każdym razem kilka czynników takich jak:

  • rodzaj ewidencji księgowej,
  • ilości dokumentów z jednego miesiąca,
  • ilości zatrudnionych osób, jak i ich rotacji,
  • profilu działalności.

Potwierdzeniem naszej pozycji na rynku jest udział naszego biura w programie „Rzetelna firma”. Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem księgowym. PROMOCJA! Dla wszystkich firm rozpoczynających działalność proponujemy bonifikaty.